KasaPopara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KasaPopara

F1,Music,Software,Clips,Fun,Games & Everything What You Need
 
HomeGalleryБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Prasanja & Odgovori

Go down 
3 posters
АвторПорака
Admin
Admin
Admin
Admin


Male
Број на мислења : 181
Localisation : In The Middle of Nowhere
Registration date : 2007-06-22

Prasanja & Odgovori Empty
ПишувањеПредмет: Prasanja & Odgovori   Prasanja & Odgovori Icon_minitimeСаб Jул 28, 2007 7:58 pm

Sekoj sto e upaten vo F1 i sto ima poveke informacii ili pak kritiki od bilo kakov rang a e povrzano so F1 ve pokanuvame da diskutirate se vo cel da se razvie F1 manijata i kaj nas ! Svesen sum deka kaj nas se dosta gleda i se prati F1 cirkusot zatoa povelete pisete gi vasite razmisluvanja ! Admin
Вратете се на почетокот Go down
https://rapidnet.macedonianforum.net
Padme Amidala
Nejzinoto Visocestvo
Nejzinoto Visocestvo
Padme Amidala


Female
Број на мислења : 24
Age : 33
Localisation : In the sound destination
Registration date : 2007-07-28

Prasanja & Odgovori Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prasanja & Odgovori   Prasanja & Odgovori Icon_minitimeНед Jул 29, 2007 6:19 pm

Interesira me kako mislenje imate za poranesnio voditel i za segasnio i koj spored vas bi bile extra za taj rabota
Na mene Tabak ne mi se aresuese zatoj sto navivacki nastroen i mnogu gi vregase Ferrari i Shumaher kako bil starac kako bil penzioner kako kosil trava so skupa kosacka kd pomine preko trevniko i red drugi gluposti ama pa bese pun so podatoci
A pa Milenko ne e dobar zatoj sto e mnogu spor u komentarite ne kazue nikakvi informacii za teko na trkaat
eve edn negov komentar"Sega ovoj go pretekuva onoj a pak onoj ne mu dava" a pa zatoj da kaze dali nekoj nekogo pretecel so koja brzina se dviza ni na sn.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.slide.com/r/ZZX2pOSg6j_TqQbTm9iYiT_CZ8nfna1c?previous
$!m0n4e
Junior Member
Junior Member
$!m0n4e


Female
Број на мислења : 4
Registration date : 2007-07-18

Prasanja & Odgovori Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prasanja & Odgovori   Prasanja & Odgovori Icon_minitimeПон Jул 30, 2007 7:45 pm

Imas pravo za dvujcata. Ja kd gu gledam trkata prosto se nerviram kd Tabak komentira. Primer u 2006 kd Alonso bese sampion Tabak ga pukna falejki Mercedes (posto tga ustvari McClaren bese Mercedes) i ga pukna vregajki Ferrari i Sumaher. cesto prasuese dali bilo do vozaco dali bilo do timo posto Ferrari oslabnuval i to. A Milenko on mrzesliva mu rabota. Kd bi on kazuval kakva e razlikata megu bolidite megu trkacite (u bodovi mislu) koj kolku naprednal za razlika od predhodnata trka itn. trkata bi bila mnogu pointeresna.
Pa takoj da za u 2008 voditel mislu deka treba da bidu ja. Razz Laughing cheers
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Prasanja & Odgovori Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prasanja & Odgovori   Prasanja & Odgovori Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Prasanja & Odgovori
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
KasaPopara :: Zivot :: F1-
Отиди до: