KasaPopara

F1,Music,Software,Clips,Fun,Games & Everything What You Need
 
HomeCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share
 

 Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 181
Localisation : In The Middle of Nowhere
Registration date : 2007-06-22

Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati Empty
ПишувањеПредмет: Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati   Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati Icon_minitimeПон Jул 30, 2007 10:34 pm

Станува збор за услуга на Гугл што нуди интенрнет кој е:
-Бесплатен,брз и стабилен
-Лесен за инсталирање (само неколку минути)
-Вакумиран за да се спречи штета од вода

Има 3 пакети достапни за јавноста :
1.Triccle
-8Mbs даунлоад, 2Mbs аплоад (бесплатен, 8x побрз од адсл)*
2.The #2
-16Mbs даунлоад, 4Mbs аплоад (10 $ месечно, 16x побрз од адсл)*
3.Royal Flush
-32 Mbps даунлоад, 8 Mbps аплоад (24.95 $ месечно, 32x побрзо од адсл)*

За повеќе информации и упатство за нарачка на услугата кликнете
http://www.google.com/tisp/install.html
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://rapidnet.macedonianforum.net
Cepanica
KasaPopara Team
KasaPopara Team
Cepanica

Male
Број на мислења : 36
Registration date : 2007-07-12

Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati Empty
ПишувањеПредмет: Re: Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati   Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati Icon_minitimeСаб Aвг 25, 2007 3:47 pm

i Ima li tuka vo kratovo korisnici na ovoj internet
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 181
Localisation : In The Middle of Nowhere
Registration date : 2007-06-22

Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati Empty
ПишувањеПредмет: Re: Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati   Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati Icon_minitimeСаб Aвг 25, 2007 4:36 pm

Deka nasta kanalizacija e od tursko vreme se ide u rekata ! Ustvari ima kontakt telefon pa prasaj si ti !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://rapidnet.macedonianforum.net
Sponsored content
Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati Empty
ПишувањеПредмет: Re: Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati   Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Google nudi besplaten internet pobrz od ADSL 8 pati
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
KasaPopara :: Internet,Computers & Technology :: Internet-
Отиди до: