KasaPopara

F1,Music,Software,Clips,Fun,Games & Everything What You Need
 
HomeCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share
 

 PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 181
Localisation : In The Middle of Nowhere
Registration date : 2007-06-22

PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Empty
ПишувањеПредмет: PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia   PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Icon_minitimeВто Jул 31, 2007 5:42 pm

Ве информираме
дека влезниците за концертот на Paul Van Dyk кој ќе се одржи на плажата
Изгрев во Струга на 1ви Август 2007 година ќе бидат во продажба од 9ти
Јули. Нивната цена од 9ти Јули до 29ти Јули изнесува 900 денари, а на
30ти и 31ви Јули и 1ви Август 1.000 денари.За оваа журка владее огромен интерес во цела Источна Европа и
резервации за карти има од Софија, Белград, Будимпешта, Букурешт…

PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Pvdplakat


Во Македонија влезниците може да се набават во:


Скопје: Југотон, Чув Де Чув, Веро2, Тобако, Камарад, Ариса Филм, Тренд, Ли и Ливинг Рум


Охрид: Градиште, ЗЗ Топ, Миелма и Кукузел


Битола: Лауднес Мјузик


Прилеп: Кавали


Струмица: Атлантис


Велес: Унисон


Кичево: Вемакс


Куманово: Мастер Трејд


Струга: Клио анд Миелма


Гостивар: Бејби Блу и Сабах


Тетово: Рок Кафе
Косово:Приштина: Хард Рокерс Кафе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://rapidnet.macedonianforum.net
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 181
Localisation : In The Middle of Nowhere
Registration date : 2007-06-22

PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Empty
ПишувањеПредмет: Re: PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia   PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Icon_minitimeВто Jул 31, 2007 5:43 pm

Ja zaminavam sutra ujutro pa pozdrav videmo se u Struga na Dobra Zurka !

PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia 972945 PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia 972945 PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia 972945 PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia 972945 PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia 972945
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://rapidnet.macedonianforum.net
B-52
Medium Member
Medium Member
B-52

Male
Број на мислења : 32
Registration date : 2007-07-10

PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Empty
ПишувањеПредмет: Re: PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia   PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Icon_minitimeНед Aвг 05, 2007 4:37 am

i kako bese
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 181
Localisation : In The Middle of Nowhere
Registration date : 2007-06-22

PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Empty
ПишувањеПредмет: Re: PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia   PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Icon_minitimeНед Aвг 05, 2007 3:41 pm

Extra nemam zborovi
PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Pvd110
PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Pvd210
PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Pvd310
PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Pvd410
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://rapidnet.macedonianforum.net
Padme Amidala
Nejzinoto Visocestvo
Nejzinoto Visocestvo
Padme Amidala

Female
Број на мислења : 24
Age : 29
Localisation : In the sound destination
Registration date : 2007-07-28

PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Empty
ПишувањеПредмет: Re: PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia   PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Icon_minitimeПет Aвг 10, 2007 3:00 pm

Ne da bese extra bese PREEXTRA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.slide.com/r/ZZX2pOSg6j_TqQbTm9iYiT_CZ8nfna1c?previous
play boy
Member
Member
play boy

Female
Број на мислења : 140
Age : 29
Localisation : kratovo
Registration date : 2007-07-13

PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Empty
ПишувањеПредмет: Re: PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia   PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Icon_minitimeПет Aвг 10, 2007 5:03 pm

pa simpatican decko
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Empty
ПишувањеПредмет: Re: PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia   PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
PAUL VAN DYK Beach "Izgrev" / Struga,Macedonia
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
KasaPopara :: Kultura :: Nastani-
Отиди до: