KasaPopara

F1,Music,Software,Clips,Fun,Games & Everything What You Need
 
HomeCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share
 

 Seks Fakti za Slabeenje

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 181
Localisation : In The Middle of Nowhere
Registration date : 2007-06-22

Seks Fakti za Slabeenje Empty
ПишувањеПредмет: Seks Fakti za Slabeenje   Seks Fakti za Slabeenje Icon_minitimeПон Jул 16, 2007 6:10 am

Следи детално објаснување за секој потег во сексот - колку калории
троши! Колку е веродостојно, останува на вас да процените...

Соблекување
Со нејзина согласност.................12 cal
Без...............................................187 cal

Вадење градник/прслук

Со две раце..........................8 cal
Со една рака.........................12 cal
Со уста.............................85 cal

Ставање заштита (кондом)
Со претходно искуство (знаење)........ 6 cal
Без претходно искуство (дудук).... 315 cal

Групњак

Барање на жртва......................8 cal
Наоѓање на Г точката.............92 cal
Ич к*р не ме боли.....................0 cal

Влез/пенетрација
На стоење..........................12 cal
На под/кревет....................8 cal

Пози и позиции

Мисионерска..................................358 cal
Доги стајл......................................316 cal
69 во лежење...............................286 cal
69 на стоење..................................512 cal
"Italian hanger"................................912 cal

Оргазам
Вистински...................................112 cal
Лажен..........................................315 cal

После сексот

Лежење..............................................18 cal
Станување........................................36 cal
Грижа на совест поради неуспешен секс....816 cal

Облекување

Споро и опуштено...........................32 cal
Во брзање.........................98 cal
Нејзиниот дечко се појавува на врата.............1218 cal
Нејзиниот татко се појавува на врата.............1942 cal
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://rapidnet.macedonianforum.net
bad boy
Junior Member
Junior Member
bad boy

Male
Број на мислења : 4
Registration date : 2007-07-17

Seks Fakti za Slabeenje Empty
ПишувањеПредмет: Re: Seks Fakti za Slabeenje   Seks Fakti za Slabeenje Icon_minitimeВто Jул 17, 2007 1:45 am

dobra dieta
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Seks Fakti za Slabeenje
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
KasaPopara :: Zivot :: Love & sex-
Отиди до: